ZAPRASZAM DO AFP – PROGRAMU ONLINE, KTÓRY PRZEPROWADZI CIĘ PRZEZ KOLEJNE ETAPY ROZWOJU BIZNESU ONLINE!

Zaprojektuj świadomie swój biznes i zarabiaj coraz więcej na swoich ofertach online!

Po przejściu programu AFP dopracujesz swoje fundamenty biznesu online, stworzysz autentyczny i spójny wizerunek w sieci, nauczysz się lepiej tworzyć i komunikować oferty i przede wszystkim – skutecznie sprzedawać.

Już w trakcie programu zaczniesz swój biznes w zgodzie ze sobą i tak rozwijać swoją działalność w sieci, aby zarabiać więcej, pracując mniej.

Jeśli chcesz naprawdę skupić się na efektach i zyskać jasność działania w sieci…

…to program rozwoju biznesu online afp, czyli program rozwojowy oparty o stworzony przeze mnie 5 etapowy model rozwoju biznesu biznesu, może być czymś idealnym dla Ciebie.

To przemyślany, zaopiekowany proces grupowy, trwający 10 miesięcy, w trakcie których krok po kroku świadomie zadbasz o kolejne elementy z zakresu budowania biznesu online, który na siebie zarabia, i to bez poświęcania na to wielu godzin dziennie.
Zyskasz stałe wsparcie przy rozwoju swojego biznesu online – nie tylko moje, ale 5 innych ekspertów AFP. 
Wsparcie nie tylko strategiczne, ale i mentalne – dzięki stałej współpracy z coachem będziesz pewna, że zawsze działasz w zgodzie ze sobą. 

Bo ja to wiem i ty to wiesz, że Wcale nie musisz więcej wiedzieć. Wystarczy, że uporządkujesz to, co już masz.

Do programu AFP trafiają osoby już po wielu innych kursach, które jednak wciąż nie potrafią tej jednej rzeczy: indywidualnie dopasować zdobyte informacje na swój biznes tak, aby zacząć zarabiać coraz więcej na swoich ofertach online.

Dlatego w ramach AFP wcale nie proponuję Ci „więcej wiedzy”. Nie ma też tam żadnych magicznych tricków, jakiejś jednej metody, która jest uniwersalna dla wszystkich, a po której zastosowaniu Twój biznes wystrzeli w kosmos w 2 tygodnie.

Jest za to:

=

kompletne wsparcie w 4 ważnych obszarach rozwoju biznesu: finansowym, marketingowym, sprzedażowym, mentalnym, dostosowane do Twoich potrzeb,

=

pokazanie na praktycznych przykładach, jak rozwijać biznes BEZ ogromnych zasięgów w social media, dostosowując swój model biznesowy do swoich wyróżników i mocnych stron,

=

szkolenia, narzędzia i pomoce w obszarze ustalania i realizowania celów biznesowych metodą 12-tygodniową, czyli jak przejść od ambitnych celów do działania,

=

dopracowana i przemyślana ścieżka rozwoju biznesu krok po kroku, w formie 9 potężnych modułów, które pokrywają wszystko to, co najistotniejsze, abyś mogła rozwijać swój biznes z lekkością.

Nie rozwinę biznesu online za Ciebie, ale mogę Cię w tym wesprzeć i pomóc Ci stać się kobietą, która lawinowo rozwija swój biznes.

Aby pomóc Ci odblokować Twój pełny potencjał, dzięki czemu szybciej osiągniesz wyższy poziom w swoim biznesie online.

Obejrzyj moje krótkie zaproszenie do AFP:

Zamów taniej w przedsprzedaży jeszcze przez...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NIE JESTEM żadnym GURU BIZNESU ONLINE, ALE JUŻ ZNAJDUJĘ SIĘ NA ETAPIE, KIEDY MOJA FIRMA TO GŁÓWNE ŹRÓDŁO UTRZYMANIA – NIE TYLKO MNIE, ALE CAŁEJ MOJEJ RODZINY.

Jeśli i Ty chcesz pracować na własnych zasadach, bez szefa nad głową i bez poświęcania na pracę wieczorów czy weekendów, to zapewniam, że jest to możliwe.

Teraz zarabiam więcej, pracując mniej. W zeszłym roku osiągnęłam blisko 200.000 przychodu, wciąż nie mając 1000 fanów na facebooku i mniej niż 2000 obserwujących na insta. W 2021 roku ten wynik prawie podwoiłam.

Ale co dla Ciebie najważniejsze… robię to nie tylko ja.

Na przykładzie swoim i swoich klientek, uczestniczek programu AFP, pokazujemy z pełną mocą, że da się zarabiać w sieci i rozwijać biznes bez ogromnych zasięgów w social media.

Ale aby jednak tak było, musisz mieć krystaliczną jasność odnośnie tego, na czym się skupić na danym etapie rozwoju biznesu.

Wtedy rozwój biznesu staje się ŁATWY.

I to właśnie robimy w AFP.

Wcale nie potrzebujesz więcej wiedzy. Prawdopodobnie wystarczy jedynie uporządkować to, co już wiesz.

Dlatego nie oferuję Ci kolejnego kursu online, którego nigdy nie przerobisz. AFP to program grupowy, ale z naciskiem na indywidualne podejście w formie sesji Q&A i sesji LIVE.

Doskonale wiem, że jeśli dam Ci same nagrania – nie osiągniesz takich rezultatów, jak w przypadku biznesowego mentoringu „na żywo”, na konkretnych przykładach, dlatego właśnie sesje LIVE stanowią sedno programu.

W ramach AFP uzyskasz biznesową pewność siebie i jasność działania – przyspieszysz z rezultatami i zaczniesz stabilnie zarabiać w sieci.

AFP jest oparty o 9 przemyślanych modułów, które opracowałam na podstawie pracy z dziesiątkami klientek – uwzględniając samą esencję tego, co jest dla Ciebie najważniejsze, aby szybciej rozwijać swój biznes.

To zaopiekowana ścieżka rozwoju biznesu, z której skorzystasz zarówno wtedy, jak dopiero startujesz w biznesie, jak i wtedy, kiedy chcesz usprawnić to, co już masz.

„Czy to u mnie zadziała?”

AFP, mimo swojej nazwy nie jest magiczną pigułką.

Samo zamówienie udziału w programie nie sprawi, że efekty się pojawią.

Mogę Ci jednak zagwarantować, że jeśli znajdziesz chociaż 4-5 godzin w tygodniu na działania rozwojowe, to osiągniesz co najmniej efekty, o jakich mowa poniżej.

Jest to program dla kobiet, które są gotowe na to, żeby w biznesie online zacząć zarabiać więcej.

Jest to też program dla osób, które już mają podstawowe fundamenty obecności w sieci (przynajmniej własną stronę www i jeden kanał social media; pozostałe kwestie – np. założenie newslettera – możesz nadrobić korzystając ze szkoleń pomocniczych zamieszczonych w AFP).

Jeśli to o Tobie – zapraszam, z przyjemnością będę z Tobą współpracować!

W programie rozwoju biznesu online afp DZIAŁAMY NA ŻYWO MIESIĄC PO MIESIĄCU I TYDZIEŃ PO TYGODNIU, WPROWADZAJĄC KOLEJNE USPRAWNIENIA, KTÓRE PRZENIOSĄ TWÓJ BIZNES NA WYŻSZY POZIOM.

W trakcie programu AFP:

zaczniesz słuchać siebie, swojej intuicji, i budować przemyślany biznes w zgodzie ze sobą, zamiast korzystać z czyichś schematów.

Z

UPORZĄDKUJESZ SWÓJ BIZNES, nauczysz się wybierać świadomie prioreytety I NABIERZESZ PEWNOŚCI W JAKIM KIERUNKU CHCESZ IŚĆ.

zbudujesz profesjonalny wizerunek w sieci i umiejętnie przyciągniesz twoich idealnych klientów.

staniesz się nie tylko rozpoznawalną, ale i znaną z tego, co robisz.

zaczniesz z pewnością siebie, wiarą i zrozumieniem potrzeb klientów kształtować świetne oferty online.

Z

wyprzedawać swoje oferty z lekkością i bez poczucia wciskania.

zyskasz biznesową pewność siebie i wiarę w to, że możesz więcej, niż ci się wydaje!

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE TWÓJ BIZNES ONLINE ROZWIJASZ Z LEKKOŚCIĄ. 

Na co dzień odczuwasz głęboką satysfakcję ze swojej pracy, cieszysz się świetnymi efektami Twoich klientów, i jednocześnie zarabiasz więcej, pracując mniej.

Wszystkie moduły AFP i system wsparcia, jaki zaprojektowałam wewnątrz Akademii, mają za zadanie pomóc Ci ustalić strategię i priorytety, a następnie bez poczucia przytłoczenia pomóc Ci podążać swoją ścieżką, oferując po drodze wsparcie strategiczne i mentalne, jeśli tego potrzebujesz.

WIELE OSÓB BARDZO DUŻO ROBI W SWOIM BIZNESIE ONLINE, ALE NIE PRZEKŁADA SIĘ TO NA PRZYCHODY I WYNIKI FINANSOWE. CZY WIĘC SKUPIAJĄ SIĘ NA WŁAŚCIWYCH RZECZACH?

Postaw na działania, które NAPRAWDĘ mają znaczenie i przynoszą szybciej efekty!

Nie obiecuję Ci w ramach AFP wielu setek tysięcy złotych w 3 tygodnie, ale wiem jedno – po przejściu tego programu zrozumiesz, o co chodzi w rozwijaniu biznesu online i jak to dostosować do swoich potrzeb.

Dowiesz się krok po kroku, na czym się skupić na danym etapie rozwoju biznesu – tak, aby nie przytłoczyć się wiedzą, wyjść z chaosu i stabilnie, przewidywalnie zarabiać coraz więcej, metodą małych kroków.

Bo w końcu jeśli chcesz zacząć latać, musisz najpierw nauczyć się chodzić.

AFP to nie jest kolejny kurs online. Tu nie skupiamy się tylko na nauce strategii (chociaż to też dostaniesz), ale na DZIAŁANIU, jak to dostosować do swoich potrzeb.

Jeśli „zwykłe kursy” u Ciebie nie działają, to AFP może być miejscem dla Ciebie.

"zwykły" kurs online w temacie biznesowym

omawia zazwyczaj dany wycinek rozwoju biznesu online, np. rozwój instagrama

kładzie nacisk jedynie na ogólne strategie, bez niuansów i tego, jak to dostosować do swoich potrzeb i wyróżnić się na rynku

podane taktyki sprawdzają się… ale u dużych graczy na rynku, musisz mieć najpierw wielu obserwujących w social media (dużą społeczność)

nie uwzględnia wsparcia w obszarze planowania, aby nie tylko się uczyć, ale i wdrażać to u siebie w biznes

brak wsparcia prowadzącego lub krótkotrwałe wsparcie (max kilka tygodni), a potem „radźcie sobie sami”

nie zawiera możliwości indywidualnych rozmów i wsparcia grupowego

nagrane wcześniej lekcje, nie uwzględniające tego, jak zmienia się rynek online

nie uwzględnia ważnego aspektu NASTAWIENIA przy rozwoju biznesu online

program rozwoju biznesu online AFP

zapewnia kompletne wsparcie w 4 ważnych obszarach rozwoju biznesu: finansowym, marketingowym, sprzedażowym, mentalnym

pokazuje, jak rozwijać biznes BEZ ogromnych zasięgów w social media, indywidualnie dopasowując strategię do siebie

10-miesięczne wsparcie prowadzącej, coacha, ekspertów AFP i innych uczestników w ramach zamkniętej grupy FB

zawiera sesje indywidualnych rozmów z obszaru strategii biznesu, mini sesje coachingowe, oraz praktyczne audyty na rzeczywistych przykładach Twojej komunikacji marketingowej

serce programu to spotkania na bieżąco, w szkoleniach na żywo, sesjach Q&A oraz audytów

uwzględnia nie tylko strategię, ale i wsparcie coacha, co pozwoli Ci w pełni stać się kobietą, która lawinowo rozwija swój biznes

 

Nie jest to kurs, który trwa 6 tygodni, a potem zostajesz sama i nie masz kogo zapytać o zdanie. AFP to program, w którym możesz zostać tak długo, jak tego potrzebujesz.

Przez 10 miesięcy AFP będziemy w bliskim kontakcie i masz możliwość uzyskania mojej indywidualnej porady. A im dłużej jesteś, tym lepiej mogę doradzić, bo tym lepiej znam Twój biznes.

W ramach 3. edycji AFP tworzymy kompletny, 10-miesięczny program, realizowany w 6 modułach przeze mnie, a w 4 przez ekspertki AFP.

W każdym miesiącu przez pierwsze 3 tygodnie będzie trwać część szkoleniowa – ze mną lub z ekspertką, oraz sesja grupowa Q&A ze mną, aby pomóc w bieżących sprawach, a ostatni tydzień to będzie indywidualna część praktyczna: strategiczne Q&A ze mną oraz mini sesje coachingowe z główną coachką AFP.

Na udział w programie potrzebujesz około 1-2 godzin tygodniowo, a następnie sama decydujesz, w jakim tempie wdrażasz kolejne usprawnienia w swoim biznesie.

Dostęp do programu uzyskujesz na cały rok.

 ZAPROJEKTOWAŁAM AKADEMIĘ W OPARCIU O MOJE DOŚWIADCZENIE W PRACY Z KLIENTAMI INDYWIDUALNYMI I W RAMACH GRUPY MASTERMIND.

Teraz startuje już trzecia, jeszcze lepsza edycja AFP!

Jest to program dla osób, które mają niewielkie przychody z biznesu online lub ich nie mają, mimo że posiadają już pewne zasięgi w social media, własną stronę www czy rozpoczęły zbieranie listy e-mail.

Dla osób, które dążą do regularnego uzyskiwania przychodu na poziomie co najmniej 3-5 tysięcy zł miesięcznie (lub powyżej).

ALE jeśli masz już dużą społeczność, to TYM BARDZIEJ na nim skorzystasz – pokażę Ci, jak lepiej wykorzystać to, co już masz.

UWAGA: warunkiem dołączenia do AFP jest jednak posiadanie już pewnej społeczności, np. fanpage na facebooku, konto na instagramie, oraz strony www, oraz pomysłu na biznes.

To dwa niezbędne zasoby do pracy w programie. Nad resztą, np. listą mailingową, możemy pracować w środku AFP.

Co konkretnie składa się na program AFP?

Styczeń:

Intro: Jak planować, aby osiągać swoje cele (Justyna Stańska) 

Luty:

Twój model biznesowy, struktura ofert i ścieżki klienta (Justyna Stańska)

Maj:

Jak skalować swoje zasięgi, kiedy jeszcze niewiele osób o Tobie wie? (ekspertka: Marta Paplaczyk)

Czerwiec:

Jak kształtować oferty „nie do odrzucenia” i stać się pierwszym wyborem dla swoich odbiorców? (Justyna Stańska)

Marzec:

Twój profesjonalny wizerunek w sieci (ekspertka: Asia Kryger)

Kwiecień:

Jak zaprojektować skuteczną komunikację wizualną w biznesie online dla marki osobistej (ekspertka: Ula Wrzosek)

Lipiec lub sierpień:

Jak z pełną mocą sprzedawać online, bez frustrowania się konkurencją? (Justyna Stańska)

Wrzesień:

Wykorzystaj efektywnie zasoby umysłu oraz moc intuicji w biznesie (ekspertka: Katarzyna Ostasz)

Październik:

Dźwignie skalowania biznesu online – jak dalej rozwijać swój biznes, aby zarabiać więcej, pracując mniej? (Justyna Stańska)

3. edycja AFP to nie tylko praca ze mną!

W tej edycji zaprosiłam do programu aż 4 świetne specjalistki, które pomogą zadbać o obszary rozwojowe KLUCZOWE do tego, aby cały program AFP dla Ciebie jak najlepiej zadziałał:

Zdjęcie profilowe Italiana Justyna Stańska

Asia Kryger – strateg marki, Creativevibes.pl

Moduł rozwojowy: „Twój profesjonalny
wizerunek w sieci”

(start: marzec 2022)

Asia jest strategiem marki. Wspiera kobiety w rozwoju ich biznesów, poprzez tworzenie
identyfikacji wizualnych, stron i sklepów online oraz skutecznych ścieżek dotarcia do Klienta.

Prowadzi kobiety za rękę i jako przewodnik, pomaga łączyć kropki, tak aby stworzyć solidne fundamenty i uzyskać spójny wygląd. Jako certyfikowany ekspert MailerLite stworzyła swój autorski kurs, który od A do Z pokazuje jak pracować z tym narzędziem i jak prosto wykorzystać go do szybkiego rozwoju sprzedaży.

Na swoich profilach zdradza tajniki tworzenia biznesu online i marki osobistej. Dzieli się wskazówkami – zwraca uwagę na to co ważne, po to, aby budować skuteczną i strategiczną markę online.

Ula Wrzosek – WA, project manager SmartAssist.pl

Moduł rozwojowy: „Jak zaprojektować skuteczną komunikację wizualną w biznesie online dla marki osobistej”
(start: kwiecień 2022)

Zdjęcie profilowe Italiana Justyna Stańska

Ula na co dzień wspiera kobiety w rozwoju biznesu online jako Wirtualna Asystentka i Wirtualna
Project Manager.

Pomaga zaplanować działania mające na celu promocję marki i produktu, następnie razem ze swoim zespołem WA wykonuje zadania związane z grafiką, stronami www, newsletterem i SM. Dzięki temu klientki otrzymują czas na kluczowe kwestie wpływające na zwiększenie zysków w ich firmie.

Na swoich profilach Ula pokazuje przydatne wskazówki, które pomagają ulepszyć biznes online.

Zdjęcie profilowe Italiana Justyna Stańska

Marta Paplaczyk

Moduł rozwojowy: „Jak skalować swoje zasięgi, kiedy jeszcze niewiele osób o Tobie wie?”
(start: maj 2022)

Marta od prawie 10 lat pomaga lokalnym firmom promować swój biznes w internecie.

Social media to dla niej nie tylko techniczne aspekty – hashtagi, wymiary zdjęć, ilość postów czy algorytmy. Marta rozgryzła aspekt społecznościowy mediów takich jak Instagram czy Facebook. Pomaga swoim klientkom zrobić to samo dla swojego biznesu.

Katarzyna Ostasz

Moduł rozwojowy: „Wykorzystaj efektywnie
zasoby umysłu oraz moc intuicji w biznesie”

(start: październik 2022)

Zdjęcie profilowe Italiana Justyna Stańska

Kasia w swojej pracy wspiera klientów w efektywnym wykorzystywaniu swojego umysłu oraz mocy intuicji w życiu i w biznesie.

Pomaga klientom uwierzyć w siebie oraz w moc swoich produktów, dzięki czemu ich strategia rozwoju firmy jest bardziej skuteczna, a ich biznesy stabilne.

Kasia uczy również manifestacji intencji poprzez stan rozluźnienia.

Zdjęcie profilowe Italiana Justyna Stańska

UWAGA: W tej edycji AFP przez cały czas wspiera uczestniczki również coachka Magda Radzikowska-Buchała.

Magda Radzikowska-Buchała jest coachką biznesu online, a także autorką coachbooka „Cel Pal, czyli jak prowadzić biznes online i nie zwariować”.

Współpracuje z kobietami podczas sesji indywidualnych. Pracuje zgodnie ze standardami ICF, jest w trakcie akredytacji na poziomie ACC. Ukończyła akredytowany program ACSTH ICF „Szkoła Coachingu Coaching Ways”, szkolenie specjalizacyjne „Coaching biznesowo managerski” oraz szkolenie specjalizacyjne „Life Coaching”.

Magda będzie towarzyszyć Wam w procesie zmiany, będzie strażniczką Waszych celów i pomoże upewniać się, że działacie w zgodzie ze sobą.

Magda ma przestrzeń, aby co miesiąc porozmawiać z 6 uczestniczkami AFP na półgodzinnych mini sesjach coachingowych i raz na  2 miesiące przeprowadzi dodatkowo grupową sesję coachingową w formie transmisji LIVE.

PO UDZIALE W AFP ZBUDUJESZ FUNDAMENTY BIZNESU ONLINE, KTÓRE POMOGĄ CI WSKOCZYĆ NA ETAP WYŻEJ I zaprojektować świadomie swój biznes, tak, aby zarabiać więcej, pracując mniej.

Dzięki przemyślanemu programowi będziesz mieć pewność na każdym etapie, że idziesz we właściwym kierunku i nie marnujesz swojego czasu na działania, które nie przynoszą Ci rezultatów.

Program rozwoju biznesu online AFP to w skrócie:

POŁĄCZENIE SOLIDNEJ STRATEGII WEDŁUG MOJEGO 5-ETAPOWEGO MODELU ROZWOJU BIZNESU ONLINE z systemem wsparcia, który pomoże ci odkryć twoje cele biznesowe i je wdrożyć

9 modułów ROZWOJOWych LIVE, KTÓRE ETAP PO ETAPIE PRZYBLIŻĄ CIĘ DO STWORZENIA biznesu, który na siebie z lekkością zarabia

energia kameralnej grupy połączona z iNDYWIDUALNym wsparciem strategicznym oraz coachingowym

Podoba Ci się i chcesz dołączyć do uczestniczek?

Super, to teraz parę informacji organizacyjnych:

Wybierz odpowiednią wersję i zamów online – w płatności na raty trzeba podać dane karty.

Wystawiam oczywiście faktury VAT w obu wersjach płatności – możesz wrzucić inwestycję w koszty.

W przypadku płatności na raty pierwsza opłata jest wyższa, kolejne 9 rat jest w stałej wysokości.

W przypadku płatności z góry decydujesz się od razu na pełen program AFP.

Do programu AFP możemy przyjąć maksymalnie 50 uczestników - dlatego nie warto czekać z decyzją do ostatniej chwili.

To nie jest zautomatyzowany kurs online, który przechodzisz sama, tylko program z moją stałą obecnością w grupie i podczas wspólnych sesji LIVE. Dlatego aby pomóc każdemu jak najlepiej, miejsca są limitowane.

Sedno i serce programu odbywa się na żywo przez 10 miesięcy.

Zaczynamy od tego, aby określić Twoje indywidualne cele, a następnie miesiąc po miesiącu przejdziesz z naszym wsparciem przez proces, który pomoże Twojemu biznesowi wzrastać z lekkością. Nie będziesz gonić za jednorazowymi przychodami, ale zbudujesz świetnie zaprojektowany biznes, w którym wiesz, jak te przychody generować regularnie i je podwajać, czy nawet potrajać.

TWOJA INWESTYCJA

Wybierz pakiet odpowiedni dla Twoich potrzeb!

Jeśli wybierasz płatność miesięczną, podajesz przy zamówieniu numer karty – podane kwoty będą ściągane automatycznie. Wystawiam faktury VAT.

Uczestniczki AFP zwracają sobie inwestycję w program zazwyczaj już przy pierwszej akcji sprzedażowej.

Wiem, że może to być dla Ciebie spora inwestycja. Dlatego jeśli nie masz pewności…

…to jeszcze raz przypomnijmy, co dostajesz w ramach programu:

najlepsza na świecie wspierająca i przyjazna, kameralna grupa na facebooku (maks. 50 osób)

jasna struktura i kompletny program rozwoju biznesu krok po kroku w formie 9 modułów LIVE

6 fantastycznych bonusów już na start - o wartości +2000 zł, co pozwoli Ci zacząć działać jeszcze przed oficjalnym startem AFP

bezpośrednie wsparcie w postaci sesji Q&A strategicznych od Justyny oraz mini sesji coachingowych od Magdy

sesje mini audytów landing page i ofert - od ekspertki Asi Kryger, co pozwoli Ci stale ulepszać Twoją komunikację marketingową

oprócz mojego wsparcia, 4 świetne ekspertki, które zadbają o obszary Twojego profesjonalnego wizerunku w sieci, Twojej komunikacji wizualnej w biznesie, skalowania zasięgów, a także wykorzystania mocy intuicji w biznesie

Zamów na specjalnych warunkach w przedsprzedaży jeszcze przez...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jeszcze raz na spokojnie sprawdź opinie uczestniczek AFP i moich szkoleń:

„Justyna opowiada rzeczowo, ale po ludzku”

Gdy odkryłam Justynę, miałam swoje plany i byłam w trakcie tworzenia e-booka. Czas na domowy tort, ale totalnie nie wiedziałam, jak działać z biznesem. To, co wcześniej przerabiałam, czytałam za free, nijak mi nie pomagało. Robiłam bardzo małe i powolne kroki, no chociaż do przodu. Od pierwszych chwil słuchania Justyny na live w wyzwaniu 3 dni do skutecznej sprzedaży online poczułam, że nie tylko ma wiedzę, ale i przekazuje ją w sposób, który do mnie trafia. Zaintrygował mnie program AFP, a gdy poznałam cenę – zdecydowanie za niska, biorąc pod uwagę wartość! – byłam przeszczęśliwa. Znalazłam coś, na co wreszcie mogłam sobie pozwolić finansowo, a do tego we właściwym czasie i właściwą na ten czas wiedzą.

Justyna opowiada rzeczowo, ale po ludzku. AFP zawiera mnóstwo wiedzy w postaci materiałów wideo oraz pomocniczych PDF. Do tego szkolenia online raz w miesiącu, na których uwielbiałam być na żywo, bo Justyna zawsze starała się odpowiadać na zadawane pytania. Jak dla mnie niczego tam nie brakuje! A wierzę, że z czasem dostępnej wiedzy będzie tylko więcej i więcej.

Do tego wszystkiego jest grupa – w niej są same zmotywowane do pracy osoby, można czuć się swobodnie i bez obaw pytać, doradzać. Dzięki uczestniczkom AFP i wsparciu samej Justyny dokończyłam nie tylko e-book, ale i przygotowałam całą kampanię sprzedażową. Bez AFP w życiu nie zrobiłabym tego na tak dobrym poziomie!

Anna Wojtyna
Kęsy Codzienności

„Pozbyłam się chaosu i nauczyłam się, jak skupić się na priorytetach, by osiągnąć konkretne cele nawet przy ograniczonym czasie pracy.”

Justynę poznałam w lutym 2020 roku i trafiłam na jej stronę, poszukując wiedzy o e-mail marketingu. Gdy tylko zobaczyłam, ile konkretnych materiałów się tam znajduje, przepadłam! Już na początku marca dołączyłam do programu AFP (to był mój pierwszy zakup u Justyny), chociaż zazwyczaj potrzebuję więcej czasu na dokładne poznanie osoby, od której będę się uczyć. Jednak w tym przypadku od razu wiedziałam, że AFP jest tym, czego potrzebuję. Co przekonało mnie najbardziej? Obietnica niemal poprowadzenia za rękę, możliwość kontaktu z Justyną i innymi uczestnikami na grupie, konkretnie ułożony plan.

AFP pomogło mi już od samego początku. Wiedziałam, że moim największym problemem jest brak strategii i organizacji, dlatego 12-tygodniowy plan brzmiał jak wybawienie! Dostałam konkretną wiedzę popartą doświadczeniem, a także indywidualny feedback.

W pewnym momencie poczułam, że wskoczyłam na tak wysoki poziom, że AFP nie dawało mi już takiej wartości, jak na początku. Ale to właśnie pokazuje, jaką siłę ma ten program – w niecałe 5 miesięcy osiągnęłam dużo więcej niż w całym poprzednim roku. (…)

AFP pomogło mi przede wszystkim w stworzeniu solidnych podstaw i wyznaczeniu konkretnego kierunku działania. Pozbyłam się chaosu i nauczyłam się, jak skupić się na priorytetach, by osiągnąć konkretne cele nawet przy ograniczonym czasie pracy. Efekt? Moja lista e-mail urosła w tym czasie ponad 5-krotnie.

Wiem, że przede mną jeszcze mnóstwo pracy, ale teraz – dzięki AFP – moje plany realizuję szybciej, bez frustracji i dokładnie wiem, czego oczekuję od siebie i swojego biznesu.

Angelika Walkowiak
Copyczewska

Abyś jednak uzyskała takie (albo i lepsze) efekty, chcę się upewnić, że jesteś odpowiednią osobą do udziału w AFP. Ten program ma pewne określone wymagania, które trzeba spełnić, aby jak najlepiej z niego skorzystać, no i tak jak mówiłam – samo się nie zrobi, musisz następnie poświęcić czas, aby zaprocentował.

Dlatego przeczytaj jeszcze poniżej:

Ten program będzie dla Ciebie idealny, jeśli:

Stawiasz na poważnie na rozwój swojego biznesu online

Chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i pokierować tym, aby wyróżnić się na rynku i aby szybciej znaleźli Cię potencjalni klienci

Już wiele wiesz, potrzebujesz po prostu pokierowania i podkręcenia swoich działań marketingowych i nauczenia się systematycznego realizowania tego, co chcesz osiągnąć

Masz już własną domenę, hosting, oraz znasz podstawy zarządzania stroną www (potrafisz samodzielnie budować proste strony)

Masz już pomysł na oferty online lub gotowe produkty online

Masz już zbudowaną (chociaż małą) społeczność wokół swojej marki (np. masz założony co najmniej jeden kanał social media)

Nie uzyskasz najlepszych efektów, jeśli:

Nie chcesz rozpocząć zarabiania w sieci w następnym roku – w AFP tworzymy biznes, nie hobby

Liczysz na to, że da się osiągnąć efekty bez wdrażania wiedzy w życie (potrzebujesz minimum 4-5 godzin w tygodniu)

Oczekujesz szybkich rezultatów i magicznych tricków – NIESTETY, pokażę Ci system, który się sprawdza i zaoferuję wsparcie w jego wdrożeniu, ale nie mam magicznej różdżki i efekty nie pojawią się po 2 tygodniach

Jesteś już uczestniczką innych programów / masz już indywidualnego mentora lub mastermind – jeśli dają Ci efekty i to, czego oczekujesz, zapewne niepotrzebny Ci program rozwoju biznesu online AFP

NIE ODWLEKAJ DECYZJI NA PÓŹNIEJ

podjęłam decyzję, że to jedyna edycja AFP w tym roku, nie będzie możliwości dołączenia w trakcie trwania programu.

Zamów taniej w przedsprzedaży jeszcze przez...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Polityka prywatności

Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com