Drogi Kredytobiorco!

Poniżej przedstawiamy Ci narzędzie, za pomocą którego możesz łatwo sprawdzić, ile wyniesie wysokość Twoich rat, w kredycie hipotecznym. Pamiętaj jednak, że są to jedynie raty kapitałowo-odsetkowe. Oznacza to, że nie uwzględniają kosztów okołokredytowych, jakimi mogą być dodatkowe ubezpieczenia, prowizje i inne opłaty.

Abyś mógł policzyć rzeczywisty całkowity koszt kredytu, przygotowujemy dla Ciebie e-booka o kosztach okołokredytowych, wraz z kartą pracy, która pomoże podsumować Ci wszystkie koszty i wyliczyć realny całkowity koszt kredytu.
Już wkrótce znajdziesz go u nas na blogu.

Kalkulator kredytowy

Zapisz się na listę osób zainteresowanych e-bookiem o kosztach okołokredytowych!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o produktach, nowościach i usługach Kredytowy Poradnik.
Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz w polityce prywatności.

NOTA PRAWNA
Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.