Poznaj zespół naszych ekspertów w KredytowyPoradnik.pl

Jesteśmy zespołem ekspertów kredytowych dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Świadczymy najwyższej jakości obsługę klienta w zakresie pozyskania kredytów hipotecznych. Naszym priorytetem jest zrozumienie celów i potrzeb Klientów tak, by efektywnie reprezentować ich interesy.

Konsekwentnie budujemy swoją wiarygodność na edukacji, wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w pracy w branży finansowej.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie elementy procesu kredytowego były klarowne, a decyzje które nasi Klienci podejmują były w pełni świadome. Poczucie odpowiedzialności za podejmowane działania, motywuje nas do poszukiwania najlepszych i najbardziej skutecznych rozwiązań. Doskonała znajomość produktów bankowych pozwala nam przygotować niezależną strategię kredytową. 

Nasza praca daje korzyści, ponieważ:

  • analizujemy zapisy umów kredytowych
  • pomagamy skompletować niezbędne dokumenty
  • pilnujemy terminów
  • negocjujemy warunki umów
  • nadzorujemy cały proces kredytowania.

Nie reprezentujemy żadnego banku, a nasza pomoc jest dla Klientów bezpłatna – nasze wynagrodzenie otrzymujemy bezpośrednio od banku. Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji.

Nasz zespół

Honorata Skrzypek
Ekspert Kredytowy

Założycielka i pomysłodawczyni serwisu kredytowyporadnik.pl. Wiedzę i ponad 10-letnie doświadczenie w branży finansowej wykorzystuje na każdym etapie procesu kredytowego. Rzetelnie analizuje i ocenia, tak aby w sposób obiektywny wybrać wraz z Klientem ofertę kredytową najlepiej dopasowaną do potrzeb i możliwości.
Kobieta wizjonerka. Praca jest jej pasją.

Wyróżnia ją: determinacja, skuteczność i zaangażowanie.

Przemysław Walotek
Ekspert Kredytowy

Spec od kredytów i ubezpieczeń. Tłumaczy niezrozumiałą, branżową nomenklaturę w taki sposób, by Klient w pełni rozumiał warunki umowy i był świadomy decyzji jaką podejmie. Dzięki zdobytej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu oferuje kompleksowe wsparcie podczas całego procesu zakupu nieruchomości. Dyspozycyjny i zawsze pomocny.

Wyróżnia go: cierpliwość, wyrozumiałość i entuzjazm.

Natalia Gajda
Naczelna w dziale procesów kredytowych

Czarny koń procesów kredytowych. Od lat pełni rolę pośrednika między doradcą a deweloperami i bankami. Jest dla nas wsparciem operacyjnym całego systemu. Z najwyższą dbałością nadzoruje każdy etap procesu kredytowego tak, aby przebiegał sprawnie i poprawnie. Wyłapie każdy błąd, zapamięta każdy szczegół – nic nie umknie jej uwadze.

Wyróżnia ją: skrupulatność, asertywność, perfekcjonizm.

Andżelika Mazur
Koordynatorka w dziale Procesów Kredytowych

Choć dołączyła do Zespołu niedawno, to z branżą finansową związana jest od początku swojej kariery. W pełni zaangażowana czuwa nad prawidłową pracą. Odpowiada m.in. za przepływ informacji, pilnowanie terminów, prowadzenie i kompletowanie dokumentacji wewnętrznej oraz zewnętrznej. Profesjonalnie łączy swoją wiedzę branżową z sumiennością.

Wyróżnia ją: życzliwość, zaangażowanie, optymizm.

W czym pomagamy?

Pomagamy Klientom realizować marzenia o zakupie lub budowie własnego miejsca na ziemi.

Wspieramy klientów w budowaniu portfela nieruchomości poprzez rozsądne finansowanie oraz rentowne biznesplany.

Edukujemy klientów w obszarze
finansów i nieruchomości poprzez darmowe materiały na blogu, Instagramie i grupie na Facebook’u.

Dobrze wiemy, że zakup nieruchomości na kredyt to jedna z najważniejszych, a nie rzadko jedna z trudniejszych decyzji w życiu.

Dlatego to miejsce jest właśnie dla tych, którzy mierzą lub planują zmierzyć się z decyzją o kredycie hipotecznym, a także dla tych, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę z zakresu finansów i nieruchomości.

 Uważamy, że wiedza na temat kredytu hipotecznego oraz podstaw zarządzania finansami powinna być nauczana w szkołach. Niestety, tak nie jest. Między innymi to, zmotywowało mnie do stworzenia tego miejsca w sieci.

Będziemy dzielić się tu, z Tobą, drogi Czytelniku, swoją wiedzą oraz spostrzeżeniami z zakresu kredytów hipotecznych, finansów osobistych i nieruchomości. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu treści, które przyczynią się do poprawy jakości Twojego finansowego życia.

Bardzo się cieszymy, że odwiedzasz nasz blog. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu wiele pomocnych treści i zostaniesz z nami na dłużej.

8 + 15 =

O założycielce

Według Gallupa jestem Wizjonerką. Lubię się uczyć, mam ogromną satysfakcję z pracy i potrafię obrócić swoje myśli w czyn, a w dodatku jestem typem analityka, który bierze pod uwagę wszystkie czynniki mające wpływ na daną sytuację. Zestaw tych cech powoduje, że w swoim zawodzie czuję się jak ryba w wodzie.

Jednocześnie jestem raczej introwertykiem. Czas wolny uwielbiam spędzać w towarzystwie rodziny (i kota), w domowym zaciszu, choć  raz na jakiś czas też lubię wybrać się na któryś z końców świata.

W pracy zawodowej przeszłam przez wiele segmentów rynku – zaczynając od ubezpieczeń, poprzez inwestycje, a kończąc właśnie na rynku kredytowym. Kredyty hipoteczne to moje ulubione zagadnienie, w którym odnajduję się najlepiej.

Honorata Skrzypek, CEO

NOTA PRAWNA
Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.