Jaka jest moja historia?

Bardzo, bardzo długo w swoim biznesie online nie zarabiałam nic.
Byłam człowiekiem, który pracował na etacie, a “przy okazji”, na pół gwizdka, rozkręcał biznes online.
Potem – znowu bardzo długo – zarabiałam niewiele, nieregularnie.

Nie miałam pojęcia, skąd się biorą moi klienci, nie rozumiałam, o co chodzi z modelem biznesowym, oraz przede wszystkim – nie wiedziałam dokładnie, dokąd chcę dotrzeć. Próbowałam różnych taktyk marketingowych chaotycznie, podpatrując, co robią inni… zamiast skupiania się na tym, co ja robię najlepiej.
Nie brałam swojego biznesu online na poważnie.

Pewnie dlatego, że do pewnego momentu nawet nie zakładałam, że ze swojego biznesu online jestem w stanie się utrzymywać i że to będzie docelowo coś, co sprawi mi taką satysfakcję. Ale cóż, życie potoczyło się inaczej… i teraz jestem w miejscu, kiedy mój biznes przynosi coraz większe przychody, przy coraz mniejszym nakładzie czasu.

Rok 2019

Rok 2020

ROK 2021 – do 10.2021

Pieniądze jednak nie są najważniejsze

Najważniejsze jest to, że ten biznes teraz przynosi mi głęboką satysfakcję, więcej wolności i niezależności, możliwość bycia “tu i teraz” dla moich dzieci, a także świetne rezultaty dla klientów. Zmieniam na lepsze życie nie tylko swoje, ale też swoich klientek. Czuję, że jestem w miejscu, w którym miałam być i robię to, co wychodzi mi najlepiej: wspieram swojej klientki przy układaniu strategii rozwoju biznesu i wdrażaniu jej w życie.

Jak jednak do tego doszło?

Jak przeszłam od zarabiania tyle, co nic, do zbudowania biznesu online, który stanowi główne źródło utrzymania dla mnie i całej mojej rodziny?
Jak to często bywa, wszystko zmieniło się, kiedy urodziłam swoje dzieci. Ba, wiele zmieniło się już wtedy, kiedy byłam w ciąży z pierwszym synem. To wtedy w mojej głowie po raz pierwszy zakiełkowała myśl o stworzeniu marki, w której pokażę, jak świadomie wykorzystać newsletter w biznesie online.

I tuż po urodzeniu pierwszego dziecka wystartowałam z “Italiana marketing”.

Niestety (albo i stety), od momentu urodzenia dziecka moje ambitne plany siłą rzeczy nieco przystopowały. Nie spodziewałam się wymagającego dziecka i nie wiedziałam, jak bardzo moje życie wywróci się do góry nogami. A potem okazało się, niecały rok po urodzeniu pierwszego syna, że znowu jestem w ciąży.
Dzieci jednak nie były wyłącznie przeszkodą w rozwoju mojego biznesu.

Kiedy tylko odrobinę podrosły, przy wsparciu męża uzyskałam kilka godzin dziennie na pracę.. i wtedy to właśnie dzieci stały się moją największą motywacją. Bo kiedy zostałam mamą, zrozumiałam, że nie wyobrażam już sobie powrotu do korporacyjnego życia.
Zrozumiałam, że chcę być z nimi, zamiast 10 godzin poza domem każdego dnia, robiąc coś dla kogoś. I – mimo że liczby nie były obiecujące – w 2019 roku postawiłam sobie ambitny jak dla mnie cel: chcę zyskać 50 000 przychodu online, aby zrezygnować po urlopie macierzyńskim z etatu… Jak widać, swój cel nie tylko osiągnęłam. Przewiozłam go dwukrotnie.
A w kolejnym roku znowu podwoiłam swoje wyniki. I znowu.

Zrozumiałam, że nie jest to “łut szczęścia”, że DA SIĘ przewidywalnie rozwijać swój biznes online. I byłam tak podekscytowana, że natychmiast zaczęłam pomagać także innym. W miarę upływu czasu opracowałam swój 5-etapowy model rozwoju biznesu online, z którego obecnie korzystam przy pracy z klientkami (jeśli chcesz zobaczyć, na jakim poziomie jesteś według tego modelu, wypełnij TEN QUIZ).

Zacznijmy od testu, który pomoże zdiagnozować Twój obecny poziom w biznesie online i pokaże Ci od razu Twoje najbliższe priorytety.

Jeśli jesteś gotowa, aby postawić na poważnie na rozwój swojego biznesu online, z przyjemnością pomogę również Tobie – sprawdź ofertę poniżej:

 

Jeśli chcesz posłuchać mojej historii rozwoju biznesu
w wersji audio, sprawdź ten odcinek podcastu
Mały biznes, wielkie efekty”:

 

Posłuchaj na

APPLE PODCAST

SPOTIFY

YOUTUBE

PODCAST ADDICT

EMPIK GO

O mnie
Baza wiedzy
Podcast
Oferta
Kontakt
Logowanie kursantek

Copywritight 2015 – 2021 Italiana – Projekt strony: BrandGirls | Regulamin Sklepu | Polityka prywatności