Ciesze się, że zaglądasz właśnie tutaj.

To znaczy, że prawdopodobnie jesteś osobą, która chce popatrzeć szerzej, uzyskać ode mnie dopasowane na miarę do swoich potrzeb wskazówki i skalować przychody – zarabiać więcej, pracując mniej. 

Chcesz rozwijać swój biznes lawinowo, z miesiąca na miesiąc i kwartału na kwartał, ale bez ciężkiej pracy i siedzenia godzinami w kolejnych kursach. 

Masz dość powolnych efektów, jesteś gotowa naprawdę przyspieszyć z rozwojem swojego biznesu.

I uznałaś, że właśnie ja mogę Ci w tym pomóc – dziękuję! 

Na tej stronie nie proponuję Ci jednego rozwiązania, ale do wyboru masz ich trzy – każde z nich świetne, ale każde dla osób z innymi potrzebami.

Nabór do programów jest aktywny tylko kilka razy w roku, dlatego jeśli obecnie nie trwają nabory, zapiszesz się na listę powiadomień o starcie kolejnej edycji.

Program rozwoju biznesu AFP

10-miesięczny program, który pomoże Ci zbudować mocne fundamenty pod dochodową firmę i zacząć zarabiać online

Program rozwoju biznesu online AFP to miejsce dla kobiet, które mają dość kręcenia się w kółko i chcą w końcu uzyskać indywidualne wsparcie i uporządkowany system, aby wdrażać wiedzę krok po kroku w życie i w końcu ZACZĄĆ zarabiać online.

W ramach AFP skupisz się na zbudowaniu właściwego wizerunku w sieci i odpowiedniej “widoczności”, skalowaniu Twoich zasięgów i rozbudowie listy e-mail, tworzeniu i skutecznej komunikacji Twoich ofert, oraz przeprowadzaniu pierwszych kampanii sprzedażowych z moim wsparciem.

AFP to program grupowy, ale z dodatkowym wsparciem (istnieje możliwość rozmów indywidualnych), abyś miała wrażenie, że rzeczywiście, tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu, idziesz do przodu. 

AFP program rozwoju biznesu Akademia Fokus Pokus Justyna Stańska

Mastermind INTENSIVE „Skutecznie sprzedawaj online”

10-tygodniowy intensywny program biznesowy dla osób, które chcą lepiej promować swoje oferty online i skalować przychody z akcji sprzedażowych

Mastermind

Po aktywnym przejściu tego 10-tygodniowego programu zaczniesz w praktyce lepiej tworzyć, komunikować i sprzedawać swoje oferty online (zwłaszcza oferty premium), dzięki czemu wyniki po 5, 10 czy 20 tysięcy miesięcznie staną się dla Ciebie normą.

Sedno i serce programu to połączenie nagrań sesji szkoleniowych ze  spotkaniami LIVE raz w tygodniu w kameralnej grupie maksymalnie 12 osób.

10 szkoleniowych nagrań, oraz 10 mastermindów, na których co tydzień pracujemy nad Twoimi ofertami i sprzedażą, przechodząc od ogółu do szczegółu przez elementy, które mają największe przełożenie na wyniki, czyli przychody.

Program Mentoringowy
„Odblokuj wyższy poziom w swoim biznesie online” 

6-miesięczny grupowy program mentoringowy dla kobiet, które chcą odmienić swój biznes i zaprojektować świadomie jego rozwój w obszarach finansów, marketingu i sprzedaży

Jest to program przeznaczony dla kobiet, które już mają zarabiającą na siebie firmę, ale chcą skalować przychody – czyli zarabiać więcej, pracując mniej.

Formuła hybrydowa: miks szkoleń strategicznych, sesji mastermindowych i sesji indywidualnych.

W ramach programu pracujemy nad:

  • Twoim modelem biznesowym, strukturą ofert i ścieżkami klienta
  • Twoim wizerunkiem marki i sylwetką klientów, których chcesz przyciągnąć
  • Twoimi kanałami marketingowymi – aby lepiej wykorzystać treści, które już masz
  • Twoimi działaniami promocyjnymi i widocznością w sieci, aby być nie tylko widoczną, ale ZNANĄ z tego, co robisz
  • Twoimi dźwigniami skalowania biznesu (automatyzacjami, ofertami do samodzielnej pracy, lejkami sprzedażowymi)
  • Twoją aktywną i odważną sprzedażą online
Mastermind

 Indywidualny mentoring biznesowy

Liczba miejsc ograniczona

Nie wiesz co wybrać?

W razie pytań – napisz na kontakt@italianamarketing.pl, z chęcią doradzę Ci osobiście, co będzie w Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli nie widzisz powyżej rozwiązania dla siebie, to daję znać, że istnieje jeszcze jedna opcja współpracy ze mną – indywidualny mentoring biznesowy, ale miejsca są bardzo ograniczone. Szczegóły TUTAJ.

O mnie
Baza wiedzy
Podcast
Oferta
Kontakt
Logowanie kursantek

Copywritight 2015 – 2021 Italiana – Projekt strony: BrandGirls | Regulamin Sklepu | Polityka prywatności