Rozwijaj swój biznes online nawet bez ogromnych
zasięgów w social media!

GOTOWA NA ZMIANY?

Nazywam się Justyna Stańska

Wspieram właścicielki małych firm usługowych w tworzeniu biznesu online, który polega na czymś więcej, niż wymiana czasu na pieniądze.

Moje klientki rozwijają biznes w zgodzie ze sobą, nie przesiadują godzinami w social mediach,
i jednocześnie skalują przychody – tworząc przemyślaną ścieżkę klienta i oferty, które kochają… i sprzedają z lekkością.

Dołącz do grona kobiet, które zarabiają więcej, pracując mniej:

Wcale nie musisz wiedzieć więcej.

Wystarczy, że ułożysz w odpowiedni sposób to, co już masz.

Bo skoro tutaj jesteś, to wiesz doskonale, że możesz zarabiać w swoim biznesie online o wiele więcej, niż dotychczas… i jednocześnie pracować mniej.

Aby to zrobić, tak naprawdę potrzebujesz trzech rzeczy:

1

Stworzyć skalowalne oferty online zamiast usług 1:1, które pokochasz i które zapewnią świetne rezultaty Twoim klientom – a przy tym pomogą Ci zarabiać o wiele więcej, niż do tej pory.

2

Ułożyć przemyślaną ścieżkę klienta i uwolnić swój czas, przynajmniej częściowo ją automatyzując, wykorzystując siłę newslettera.

3

Stać się nie tylko widoczną w sieci, ale doskonale znaną z tego, co robisz – i magnetycznie przyciągać swoich idealnych klientów.

Właśnie w tym wszystkim mogę Ci pomóc.

Moje klientki to często osoby, które próbowały wcześniej już wielu rozwiązań w promocji swojego biznesu online. Czuły się jednak przytłoczone nadmiarem rzeczy do zrobienia i marnotrawieniem czasu w social mediach bez widocznych efektów sprzedażowych.

Zrozumiały więc, że nie ma sensu gonić za kolejnymi wskazówkami marketingowych “guru”, bo są to często osoby, które mają o wiele większe zasięgi i po prostu nie rozumieją, jak rozwijać biznes bez nich.

I wtedy przyszły do mnie.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.

NAZWISKO + STRONA WWW

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Jesteś gotowa na więcej i chcesz
współpracować ze mną bliżej?

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc rozwinąć biznes online – wybierz poziom wsparcia, jakiego potrzebujesz. Kursy do samodzielnej pracy są dostępne w ofercie cały czas, w przypadku programów grupowych i mentoringu 1:1 poznasz terminy najbliższych naborów i możesz wypełnić aplikację online.

Kursy do samodzielnej pracy

Programy grupowe
i mastermind

Mentoring
biznesowy 1:1

Jeśli Ty też:

  • Chcesz dojść do momentu, w którym biznes online stanowi pewne źródło Twojego utrzymania i nie martwisz się o pieniądze na opłaty dla swojej firmy,

 

  • Chcesz w końcu rozwinąć swój biznes online na poważnie, ale nie chcesz, aby oznaczało to kolejne godziny ciężkiej pracy – jesteś gotowa wszystko uprościć i uwolnić swój czas,

 

  • Chcesz zbudować biznes, który z miesiąca na miesiąc i kwartału na kwartał rośnie, a Tobie przynosi coraz większą niezależność, satysfakcję i pieniądze to… zapraszam Cię do mojego świata.

Zacznijmy od testu, który pomoże zdiagnozować Twój obecny poziom w biznesie online i pokaże Ci od razu Twoje najbliższe priorytety.

Mały biznes, wielkie efekty

Zapoznaj się też z najnowszymi odcinkami podcastu “Mały biznes, wielkie efekty”, w którym dzielę się praktycznymi wskazówkami i poradami na temat marketingu i sprzedaży w małym biznesie online.

Posłuchaj na

APPLE PODCAST

SPOTIFY

YOUTUBE

PODCAST ADDICT

EMPIK GO

O mnie
Baza wiedzy
Podcast
Oferta
Kontakt
Logowanie kursantek

Copywritight 2015 – 2021 Italiana – Projekt strony: BrandGirls | Regulamin Sklepu | Polityka prywatności